Lady Gaga

Lady GaGa Wants To Play Amy Winehouse in Hollywood Biopic!

5. srpna 2011 v 20:18

Zdroj: ladygaga.blog.cz
Dnes se objevily drby, že by si Lady GaGa ráda zahrála postavu Amy Winehouse v připravovaném hollywoodském životopisném filmu. Lady GaGa byla obrovskou fanynkou Amy a její smrt ji hluboce zasáhla. Podle posledních rozhovorů, kde o ní stále mluví, byla její velkou fanynkou a měla ji moc ráda. Po zprávách o natočení cover verze hitu "Back To Black", pro kterou se GaGa rozhodla jako poctu zpěvačce, se začaly objevovat informace o roli ve filmu. GaGa prý jistému deníku řekla, že role Amy je "přesně jen pro ni". GaGa byla fanynkou Amy a chtěla by se na obrazovkách transformovat do role Amy. Ve filmu by GaGa zpívala písně Amy a prý by měla ten správný look pro roli své oblíbenkyně. Tyto zprávy o životopisném filmu o Amy Winehouse jsou zatím jedny z prvních zpráv o případném chystaném filmu. Zdroj říká:
"GaGa svádí role ve filmu a chtěla by z hudby na chvíli přejít k filmu a roli Amy bere jako perfektní příležitost pro zahájení filmové kariéry. Management GaGa už diskutuje o možné roli GaGa ve filmu, ale ona chce hrát jen Amy. Lady GaGa vzdala tento poctu a v rozhovoru prozradila, že po tom, co se dozvěděla o smrti Amy Winehouse, tak nebylo 48 hodin schopná mluvit. Její smrt je obrovská ztráta a GaGa to velmi zasáhla a proto by jí ve filmu chtěla vzdát čest"
+
Dnes se objevily informace, že Lady GaGa se letos v říjnu konečně podívá do Indie a příští rok, někdy ke konci, tam vystoupí s turné Born This Way Ball Tour. GaGa se měla do Indie podívat už v červenci, ale nakonec to nevyšlo a tak to musela přesunout na jiný termín.

‘THE EDGE OF GLORY’ Becomes Lady GaGa’s Ninth Dance Number One on Billboard Chart!

3. srpna 2011 v 22:12
Zatím poslední singl Lady GaGa - "The Edge Of Glory" tento týden dobyl americkou taneční chart Billboard Dance/Club Play Songs. Singl "The Edge Of Glory" se tak stává už 9.singlem Lady GaGa v řadě, který tento žebříček dobyl. Všechny singly Lady GaGa tomuto žebříčku kralovali. Paradoxně jedinou vyjímkou byl její debutový singl "Just Dance". Singlu "The Edge Of Glory", který produkoval Fernando Garibay, se v USA prodalo přes 1 500 000 kopií a v Billboard Hot 100 se několik týdnů drží v Top 10. Jeho nejlepší umístění je zatím #3. Nedávno vyšlo speciální remixové EP "The Edge Of Glory: Remixes", které se stalo hitem jak na iTunes, tak u DJ´s, kteří si remixy velmi oblíbili.
Album "Born This Way" bude pro změnu už 10.týden po sobě na #1 v Billboard Dance Albums. Lady GaGa zatím drží rekord v počtu týdnů na #1. V této charts byl její debut "The Fame" na prvním místě 106 týdnů!
+
Lady GaGa svým fanouškům v Los Angeles řekla, že její alter ego Jo Calderone se objeví už velmi brzy. Je možné, že se objeví ve videu "You And I" nebo se stane dalším šokujícím "kostýmem" na letošní MTV VMA 2011, na které GaGa slibuje opravdu vzrušující podívanou. VIDEO

Lady Gaga / Avary

3. srpna 2011 v 17:26

Lady Gaga | 4

3. srpna 2011 v 15:56

Lady Gaga | 3

3. srpna 2011 v 15:56

Lady Gaga | 2

3. srpna 2011 v 15:55

Lady Gaga | 1

3. srpna 2011 v 15:53

Lady GaGa Uncensored In Terry Richardson Photo Book

3. srpna 2011 v 8:56
Letos 22.listopadu bude vydána speciální kniha "LADY GAGA", která bude obsahovat přes 350 fotografií, které nafotil Terry Richardson. Fotografie budou naprosto necenzurované a budou Lady GaGa zobrazovat ve chvílích, jak jste ji ještě neměli možnost nikdy vidět. Fotky budou jak barevné, tak i černobílé a budou zachycovat život Lady GaGa během 10 měsíců, kdy ji Terry nepřetržitě fotil. Očekává se, že kniha bude jednou z nejprodávanějších knih letošního roku. GaGa o tomto speciálním projektu mluvila pro MTV News:
"Terry mě fotil 10 měsíců a Bože, nemohla jsem Terrymu nijak ujít. Nic jsem před ním neskryla. Byl se mnou každou chvíli. Je to úplně nefiltrované. Byl se mnou, když jsem dopoledne vstávala, když jsem si čistila zuby, v koupelně, ve vaně, ve sprše. Pokud neznáte Terryho práce, tak věřte, že nic není nahrané. On dokáže udělat fotky tak, jako nikdo. Zachytí věci, které nikdo jiný nezachytí. Jedna věc, kterou na Terrym miluju je to, že Terrymu se zdá všechno krásné. Říkám mu "Oh, Terry vypadněme odsud" a on na to "Počkej, je to krásné, musím to zachytit". Cítila jsem se s Terrym moc pohodlně. Mám ho moc ráda a je mi ctí, že se mnou cestoval. Další věc, kterou na Terrym miluju je to, že miluje fanoušky a fotí je stejně jako mě: bez předstírání"

WATCH VIDEO

 
 

Reklama