Rady pro krásu

3. srpna 2011 v 16:23 |  other
Tip č. 1: Jedlá soda na nepovedené opálení
Jste po aplikaci samoopalovacího krému spíše flekatá než bronzová? Nemusíte už čekat tři dny než fleky zmizí, ale raději použijte jedlou sodu, kterou aplikujte na masážní lufu a fleky jednoduše »vydrhněte«.

Tip č. 2: Nalakujte svůj hřeben!
Máte problém s nanášením laku na vlasy? Bojujete se zatvrdlými kamennými prameny nebo zase s naprostým zplihnutím? Pro přirozenější vzhled nastříhejte lak na vlasy na svůj hřeben a ihned poté jím vlasy pročesejte. V případě potřeby můžete opakovat.
Tip č. 3: Vylepšete svoje tělové mléko
Chcete mít krásně jemné a sexy lesklé nohy, co nevypadají moc mastně? Nemažte se tedy olejem samotným, ale raději kápněte trošku dětského olejíčku do svého běžného tělového mléka. Výsledek uvidíte na první pohled!
Tip č. 4: Namažte si pupínky zubní pastou!
Pokud jste v nouzových podmínkách, kde nemáte k dispozici svoji běžnou zásobu kosmetiky, proti uhříku však můžete zabojovat i pomocí zubní pasty. Naneste množství ve velikosti fazole na pupínek a nechte patnáct minut působit, aby absorbovala všechen maz. Poté smyjte, aby se uher neucpal.
Tip č. 5: Zmrazte svoji tužku na oči!
Pokud se špička vaší tužky na oči při aplikaci drolí a nevytváří dostatečně pevnou linku, dejte chvilku před líčením tužku do mrazáku. Linky vám pak půjdou mnohem snáz.
Tip č. 6: Natřete se octem!
Pro přirozeně lesklé vlasy můžete zkusit ocet! Patnáct minut před mytím vlasů si aplikujte menší množství do vlasů a nechte působit. Poté smyjte proudem vody a umyjte si vlasy jako vždycky.
Tip č. 7: Oholte se s kondicionérem!
Pokud vám došla pěna na holení a vaše nožky nutně potřebují sklidit úrodu, použijte místo pěny kondicionér. Ten totiž obsahuje podobné zvlhčovací látky jako pěna, takže vaše holení bude stejně pohodlné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama